• BONDEX  SES YALITIM SÜNGERİ (10mm)
BONDEX SES YALITIM SÜNGERİ (10mm)
Ürün Kodu : BONDEX-01       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
26.76 TL   Kdv Dahil
Kalınlık Ölçüsü
Dansite Yoğunluğu
15:00'a Kadar Olan Şiparişleriniz Aynı Gün Kargo'da

Sound Proof ses yalıtım projelerinin inşaat akustiği bölümünde kullanılması gereken, mühendis ve mimarların en çok tercih ettiği sünger çeşitlerinin başında gelen malzemedir. Duvar, tavan, zeminde kullanılıp alçıpan, osb veya ses yalıtım malzemesi ile üzeri kapatılacak şekilde yapıştırılarak uygulanır. Ses yalıtım performansı kalınlığa ve yoğunluğa bağlı olarak değişim gösterir. 100, 120, 150, 180 ,200, dns kg/m3 – 10, 20, 30, 40, 50 ve 60mm kalınlık 50*100 ve 100cm*100cm plakalar halinde üretimi yapılmaktadır. Hava boşluğu ile yapılan yüzey ses yalıtımı uygulamalarında ses izolasyonu sağlama seviyesinde artış göstermektedir.

Kullanım Alanları : Tuğla, alçı levha, mevcut duvar arası, şap altı, parke altı, lambri ve ahşap yüzey karkas arasında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle sağır oda (sessiz oda) yapımında bohçalama sistemi ile boşluk bırakmaksızın uygulanmaktadır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
15:00'a Kadar Olan Şiparişleriniz Aynı Gün Kargo'da
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Sivas
Teslimat Detayları
:

Kapıdan Şubeye ve Şubeden Kapıya Teslim Gönderiler:

1.    0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

2.    600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

3.    1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 5 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

4.    Kusurlu veya satın aldığınızdan farklı bir ürün aldıysanız, depomuz tarafından ürün iadesi teslim alındıktan ve ürünlerin durumu incelendikten sonra bu ürünlerin tutarı ve kargo ücreti size iade edilecektir.

5.    İadenizi işlemek için iade bildirimini doldurmanız ve bu bildirimi ve faturanızı iade paketine koymanız gerekmektedir.

6.    İade Formunu bulamıyorum? Hesabım bölümündeki şiparişlerim sayfasına gidin, siparişi seçin ve 'İade Formu'nu yazdırın. Henüz kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-post adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

7.    Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

8.    Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

9.    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.


İade/İptal Detayları
:

Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?