• UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI
UNI-TEK 69 POLİKLOROPREN ESASLI YAPIŞTIRICI
Ürün Kodu : YAPI-01       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
258.16 TL   Kdv Dahil
Ağırlık Ölçüsü
3 Kg
15 Kg
15:00'a Kadar Olan Şiparişleriniz Aynı Gün Kargo'da
Gelince Haber Ver

Ses yalıtımı için gerekli olan tüm ürünler kaliteli ve dünya standartlarında olmalıdır. Ses yalıtımın yapılacağı yerler keşfedilmeli ve gerekli malzemelerin tespiti için ölçümler yapılmalıdır. Uygulanacak ortamın duvar, ahşap, cam vb. olmasına göre ayrı malzemeler ayrı işçilik ile uygulanmalıdır. 15 Kg Uni-Tek 69 yapıştırıcı bu yalıtım aşamasında kullandığımız oldukça kaliteli akustik yalıtım malzemelerinden biridir.

Radyo stüdyoları, sinemalar, ofisler ve tv stüdyoları ve evlerinizde dışardan gelen seslere, gerekse de komşularınızda gelen seslere kesin çözümler üretmekteyiz. Gerekli tüm kimyasalları, akustik sünger ve yalıtım ekipmanlarını 15 Kg Uni-Tek 69 yapıştırıcı ile birlikte kullanmakta ve gürültüyü hayatınızdan mümkün olduğunca uzaklaştırmaktayız. Gürültülü ortamların sizlere bırakacağı uykusuzluk, sinirlilik ve stres gibi hastalıklarında sizleri esir almasını istememekteyiz. Ses yalıtımı için ekonomik, kaliteli ve kesin çözümlerin adresi olarak bizleri görebilirsiniz. Evlerinize huzur çalışma alanlarınıza motivasyonunuzu güçlendirici ses yalıtım işlemleri için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
15:00'a Kadar Olan Şiparişleriniz Aynı Gün Kargo'da
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Sivas
Teslimat Detayları
:

Kapıdan Şubeye ve Şubeden Kapıya Teslim Gönderiler:

1.    0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

2.    600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

3.    1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 5 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

4.    Kusurlu veya satın aldığınızdan farklı bir ürün aldıysanız, depomuz tarafından ürün iadesi teslim alındıktan ve ürünlerin durumu incelendikten sonra bu ürünlerin tutarı ve kargo ücreti size iade edilecektir.

5.    İadenizi işlemek için iade bildirimini doldurmanız ve bu bildirimi ve faturanızı iade paketine koymanız gerekmektedir.

6.    İade Formunu bulamıyorum? Hesabım bölümündeki şiparişlerim sayfasına gidin, siparişi seçin ve 'İade Formu'nu yazdırın. Henüz kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-post adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

7.    Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

8.    Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

9.    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.


İade/İptal Detayları
:

Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?