Ofis Ses ve Akustik Sistemleri

Ofis akustiği; ses yankısını azaltmak için daha düşük ses ve ses netliği kazandırmak için yaptığımız çalışmalarımızdır. Mevcut ofisinizin stiline ve dekoruna bağlı olarak projelendirilir. Çalıştığınız ofiste her insan verimli olmak ister. Bu verimin sağlanması için de rahat bir ortama sahip olmak gerekir. Örneğin bir çağrı merkezinde ses karmaşasından insan kendine yeterli rahatlığı sağlayamaz. Bu karmaşadan kurtulmak için de ses yalıtımı uygulanması gerekecektir.

Ofis ses yalıtımı için tavan, zemin ve duvarda ses yalıtım malzemeleri kullanılarak mekan içerisinde oluşan ses karmaşasına son vermekteyiz. Akustik ortamlar için özel olarak üretilen hem ses yalıtımı sağlayan hem de görüntüsüyle ortamın akustiğini arttıracak ses yalıtım malzemeleri kullanmaktayız.

Tavan veya duvarda akustik panel ya da akustik sünger kullanabilirsiniz. Zeminde ayak sesi ve darbe sesinden oluşabilecek titreşimli sesleri engelleyecek ve alt kata giden sesleri minimuma indirecek kauçuk esaslı karo halı veya akustik halı kullanmaktayız.


Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün
Tükendi
AKUSTİK RENKLİ SÜNGERLER
AKUSTİK RENKLİ SÜNGERLER
161.73 TL
153.64 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?