0346 221 0 557
  0532 399 05 57
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

Satın almış olduğunuz ürünlerin etiketli ve kullanılmamış olması şartıyla değişim- iade süresi alışveriş tarihinden itibaren 14 gündür.


DEĞİŞİM TALEPLERİNİZ

Değişim talebiniz üretim, teslimat, hatalı ürün gönderimi kaynaklı bir hata ise firmamız garantisi ile herhangi bir kargo ücreti talep etmeksizin yeni ürün ile değişimi, tercihinize göre hediye çeki ya da ücret iadesi sağlanmaktadır.

Değişim talebiniz beğenmeme, vazgeçme, ürün ölçünüzün uymaması ise tarafımıza yönlendirilen gönderilerde oluşan kargo bedeli müşterimize aittir.


İADE TALEPLERİNİZ

İade sebebiniz beğenmeme, vazgeçme, ürün ölçünüzün uymaması ise, tarafımıza yönlendirilen gönderilerde oluşan kargo bedeli, ücretsiz kargo kampanyası dahil verilen tüm siparişlerde ürünlerin size ulaşması amacıyla oluşan kargo ücreti alışveriş tutarınızdan tahsil edilmektedir.


ÜCRET İADESİ

Ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak ücret iadeniz yapılmaktadır.

Ödemenizi debit / kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 15 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderilerinizin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilememektedir. 

Konu hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.