Kategoriler
Ürün Filtreleme
Bant Ölçüleri
Kalınlık Ölçüsü
Dansite Yoğunluğu
Ağırlık Ölçüsü
Tuğla Ölçüleri
Heraklite Ahşap Yünü Ölçüler
Renk
Fiyat Aralığı
 Ortak duvarlarda ses yalıtımı, rahatsız edici seslerin kesilmesi amacıyla yapılmaktadır. Komşu duvarınızdan sizin dairenize geçen sesleri duymak istiyorsanız bu durumda ses yalıtım uygulaması yapılması gereklidir. Ortak duvarda mevcut yüzeye ses yalıtım malzemeleri uygulanarak üzeri kapatılmaktadır. Bu gibi durumlarda ortak duvar ses yalıtımı yapılmaktadır.

Genel olarak yapılan uygulama modelini anlatacak olursak ; mevcut duvarın yüzeyine ses kesici sünger yapıştırılır. Gürültü oranı yüksek olan ortamlar için ses kesici sünger ile birlikte ağır ses bariyeri kullanılmaktadır. Bu işlemde ses kesici sünger ortak duvarın yüzeyine kaplanır. Çelik profil ile yaklaşık 5 cm kadar hava boşluğu oluşturulduktan sonra yüzey alçıpan ile kapatılır. Daha sonra ses bariyeri alçıpanın üzerine uygulanır ve daha sonra tekrar üzeri alçıpan ile kapatılır. Böyle bir uygulama ile yüksek oranda ses yalıtımı sağlamak mümkündür. İki taraflı yalıtım uygulaması yapıldığında %90’a varan ses izolasyonu sağlanabilmektedir.

Firmamız ses yalıtımı uygulaması ve ürün satışı yapmaktadır. Kendinizde yapabileceğiniz uygulama için malzeme siparişi alabilir yada ürün montaj uygulaması için uygulama talep edebilirsiniz.

Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 48 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?