0346 221 0 557
  0532 399 05 57
Kategoriler
Para Birimi Seçimi


Sektörde 14 yılık tecrübe ve bilgi birikimi ile kurulmuştur. Tesisimizde, Ses ve Isı yalıtım ürünlerini imal ve ithal etmekteyiz. Başlıca üretimlerimiz ; Ses ve Akustik Yalıtımı sağlayan Bondex(Rebonded) Ses Yalıtım Süngeri , İzolasyonlu Kauçuk Mantar, Ağır Ses Bariyerleri, HPE-Ses ve Isı Yalıtımlı Akustik Şilte , Ses ve Isı Yalıtımlı Çelik ve İç oda Kapıları gibi kısaca tüm sektörlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığının zorunlu tuttuğu ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Günlük 40.000-70.000 m² üretim kapasitesine sahip firmamız , üretim grubunda Türkiye’de tüm alanları tek çatı altında toplayarak en yüksek kapasiteli üreticisi konumu haline gelmiştir.

WinfleX Ses ve Isı Yalıtım sektörde yaşanan problemleri çözüme ulaştırmak amacıyla birinci sınıf kalitede üretilen ürünleri ihtiyaç duyulan Pazar alanlarına en uygun fiyatlarla üretmekte ve tedarik etmektedir . 

Uzman ekip ve teknik kadromuz ile,  sektörün en çok ihtiyacı olan ürünlerimizi , İnşaat, Endüstriyel Sanayi Tesisleri, Otomotiv gibi alanlarda ihtiyaçları karşılamak ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla, her geçen güne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz. E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.