0346 221 0 557
  0532 399 05 57
Kategoriler
Para Birimi Seçimi

 

     2006 yılında 18 yılık tecrübe ve bilgi birikimi ile kurulmuştur. 

     Üretim Tesisimizde;

    Ses, ısı,su ve yangın yalıtımı gibi tüm sektörlerde kullanmak üzere çevre ve şehircilik bakanlığının zorunluğu tuttuğu ürünlerin imalatı ve ithalatını gerçekleştirmektedir. 

   Yıllık 40.000-70.000 m² üretim kapasitesine sahip firmamız, üretim grubunda Türkiye’de tüm alanları tek çatı altında toplayarak en yüksek kapasiteli   üreticisi konumu haline gelmiştir. WinfleX Ses ve Isı Yalıtım sektörde yaşanan problemleri çözüme ulaştırmak amacıyla birinci sınıf kalitede üretilen ürünleri ihtiyaç duyulan Pazar alanlarına en uygun fiyatlarla üretmekte ve tedarik etmektedir. 

    Uzman ekip ve teknik kadromuz ile, sektörün en çok ihtiyacı olan ürünlerimizi , İnşaat, Endüstriyel Sanayi Tesisleri, Otomotiv gibi alanlarda ihtiyaçları karşılamak ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla, her geçen güne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizi memnun etmeye devam etmektedir.

   Winflex olarak 'Başarılarımız rastlantı değil,bir seçimdir' politikamız ile siz değerli firmalarımızı güç zincirimizde görmeyi, çözümlenemeyen problemleri alternatif çözümlerle alınabileceğini temenni etmektedir. 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.