0346 221 0 557
  0532 399 05 57
Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  • WİNFLEX-STANDART%20SERİ%20ŞAP%20VE%20PARKE%20ALTI%20YALITIM%20ŞİLTESİ-(100X150%20CM)
  • WİNFLEX-STANDART%20SERİ%20ŞAP%20VE%20PARKE%20ALTI%20YALITIM%20ŞİLTESİ-(100X150%20CM)
WİNFLEX-STANDART SERİ ŞAP VE PARKE ALTI YALITIM ŞİLTESİ-(100X150 CM)
Ürün Kodu : WNS-01         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  WİNFLEX
150.65 TL   112.99 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Kalınlık Ölçüsü
5 mm 8 mm 10 mm
25 mm
2.5 mm
Şilte Ölçüleri
100X150 Cm
15:00'a Kadar Olan Siparişleriniz Aynı Gün Kargo'da

TANIM

Akustik ses ve yalıtım şiltesi, çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda hücrelere sahip (cross-linked) köpük olarak üretilmiş polietilen bazlı; antibakteriyel, su ve nemden etkilenmeyen polimerik bir malzemedir.

 

ÜRETİM AŞAMASI

Özel olarak hazırlanan Polietilen karışım, kalıplara alınarak 170 ºC sıcaklıkta ve 250 Kg/cm2 basınç altında pişirilir. Belirli süre devam eden pişirme işleminin ardından kalıpların ani açılması ile birlikte patlama gerçekleşir. Hacmi ortalama 8 katına çıkar. Böylece içinde milyonlarca çapraz bağlı, kapalı, amorf formda ve nano boyutta hava hücresi oluşur.

Birim hacim kütlesi 100 Kg/m³ tür. En yoğun ses ve yalıtım malzemelerinin başında gelir. Nano hücreleri sayesinde birim hacim kütlesini asla kaybetmez ve darbelere karşı da son derece dayanıklıdır.

Akustik ses ve yalıtım ürünleri suyu geçirmediği gibi su ve nemden de etkilenmez, bozulmaz. Kapiler Su Emme Oranı Sıfır (0) dır. İçeriğinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmaz ve üretim aşamasında zararlı gazlar ile şişirilerek oluşturulmaz, anti bakteriyeldir.

Mantar, küf ve çeşitli mikroorganizma oluşumlarını engelleyerek, yaşam kalitenizi arttırır. Üretim tesislerimiz düzenli olarak ROSH TESTİ’ ne tabi tutularak denetlenmektedir. Bu test, üretilen malzemelerde insan sağlığına zararlı madde olup olmadığını araştırmaktadır.

 

DAYANIKLILIK – EBAT-KALINLIK VE LAMİNASYON 

Akustik ses ve yalıtım şiltesi 1mm ile 40mm arasında 0,5mm hassasiyette levha veya rulo şekillerinde özel üretimi yapılabilir.Proje bazlı çalışmalarda daha farklı kalınlıklarda da üretilmektedir. 

Akustik ses ve yalıtım şiltesi kumaş, alüminyum , ses yalıtım süngerleri vb. laminasyonlar yapılarak ses ve akustik yalıtım değerleri artırılabilir. 

 

HER TÜRLÜ YALITIM İÇİN UYGUNDUR

Akustik ses ve yalıtım şiltesi ürünlerinin Isı İletkenlik Katsayısı ≤ 0,047 - 0,032 W/mk dır. Bu değerler farklı ortam sıcaklıklarında farklı kalınlıklar için geçerlidir. Akustik şilte esnek , kararlı yapısı vibrasyon ve darbe emicilik özelliklerini oluşturur. Bu sebeplerden dolayı ısı, ses ve vibrasyon yalıtımı düşünülen her detayda uygulanabilir.

 

UYGULAMA ALANLARI

 

• İçten Yalıtım

• Teras Çatı Uygulamaları

• Çelik Yapılar

• Sıva Altı

• Şap Altı

• Kiremit Altı

• Shingle Altı

• Parke Altı

• Halı ve Döşeme Altı

• Soğuk Hava Depoları

• Tünel Kalıplı Yapı Detayları

• Darbe - Titreşim Emilimi Gereken Detaylar

• Tekne ve Yatlarda Ses - Isı ve Vibrasyon Yalıtımı

• Özel Hasta Odaları

• Halı Saha ve Oyun Alanları

• Çeşitli Hayvan Barınakları

 

TEKNİK ÖZELİKLERİ 

 

KALINLIK (MM)

ISI İLETİM KATSAYISI

( λ- W/mK )

 SOUND CLASS

( STC-Db )

DARBE SESİ YALITIM SAP ALTI

( ΔLW – dB )

DARBE SESİ YALITIM PARKE ALTI

( ΔLW – dB )

2,5 mm

0,037

18

18

16

5,0 mm

0,037

31

23

18

8,0 mm

0,037

38

24

18

10,0 mm

0,037

42

25

19

 

 

Kısaca WinFleX ; 

 WinfleX®, PE esaslı, KAUÇUK formda imal edilen, çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda iç ve yüzey hücrelerine sahip olan, su ve nemden etkilenmeyen, özelliklerini uzun yıllar kaybetmeyen ses ve ısı yalıtımı sağlayan polimerik bir üründür.

 WinfleX® nano hücreleri sayesinde hacim kütlesini kaybetmez ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Kapiler su emme oranı ise Sıfır (0) dır.

 WinfleX®, hücre yapısı sayesinde ISI ve SESİ taşımaz. Isı ,Ses ve Darbe Yalıtımı özelliği sayesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir ürün  ile uygun maliyetlerle çözüme ulaşmasını sağlar.

 WinfleX® bakteri ve mayt oluşumuna engel olur, ANTİBAKTERİYEL özelliğe sahiptir.

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
15:00'a Kadar Olan Siparişleriniz Aynı Gün Kargo'da
Kargo Firması
Aras Kargo
Kargo Çıkış Bölgesi
Sivas
Teslimat Detayları

Kapıdan Şubeye ve Şubeden Kapıya Teslim Gönderiler:

1.    0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

2.    600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

3.    1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 5 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

4.    Kusurlu veya satın aldığınızdan farklı bir ürün aldıysanız, depomuz tarafından ürün iadesi teslim alındıktan ve ürünlerin durumu incelendikten sonra bu ürünlerin tutarı ve kargo ücreti size iade edilecektir.

5.    İadenizi işlemek için iade bildirimini doldurmanız ve bu bildirimi ve faturanızı iade paketine koymanız gerekmektedir.

6.    İade Formunu bulamıyorum? Hesabım bölümündeki şiparişlerim sayfasına gidin, siparişi seçin ve 'İade Formu'nu yazdırın. Henüz kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-post adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

7.    Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

8.    Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

9.    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.


İade/İptal Detayları

Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
%25
  
  
WİNFLEX-STANDART SERİ ISI VE SES YALITIM LEVHASI- 150X100Cm
Tükendi
  
  
WİNFLEX-STANDART SERİ ŞAP VE PARKE ALTI YALITIM ŞİLTESİ-(100X150 CM)
Tükendi
  
  
WİNFLEX-STANDART SERİ ŞAP VE PARKE ALTI YALITIM ŞİLTESİ-(100X150 CM)
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.